• Nové byty na Vackově ve skvělé lokalitě

  14.8.2019 | autor: Kateřina M. | sekce: Byt a dům, Inzerce

  Hledáte bydlení v Praze, které bude komfortní, moderní a zároveň v příjemném prostředí? Už dále nehledejte a pojďte se podívat na nové byty Na Vackově. Ty přináší vše, co můžete jen chtít. Neváhejte a vyberte si, jaký z bytů by vyhovoval právě vám. Ale pospěšte si – nabídka je opravdu rozmanitá, nikoliv však nekonečná a zájem o byty je velký.

  Velký výběr bytů přesně pro vás

  Nezáleží na tom, zda sháníte prostory 1+kk nebo rovnou 5+kk. Výstavba na Vackově vám umožní vybrat si velikost přesně dle vašich požadavků z celkem 347 prostorů. Ty jsou pro vás připravené. Celý projekt bude dokončen koncem roku 2020 a nabízí již nyní vysoce moderní nové byty v Praze, Nejedná se však jen o byty všech velikostí. Tento developerský projekt přináší také zázemí těm, kteří hledají nebytové prostory a ateliéry.

  Lokalita vašeho budoucího bydliště

  Lokalita na Vackově je ideální kombinací klidného a soukromého bydlení s dostupností veškerého městského vybavení. Tato pražská novostavba je umístěna na Žižkově, kde jsou v současné době realizovány velké změny. Zatímco v oblasti Nákladového nádraží v příštích letech vyroste nová obchodní čtvrť, byty Na Vackově přiléhají k parku Židovské pece, zůstanou příjemným klidným místem. Lehce dostupné jsou různé restaurace, pošta, škola a školka, spoje hromadné dopravy, lékař, ale také památky a možnosti sportovního vyžití.

  Kvalita díky profesionálům

  Výstavba Na Vackově je realizována společností Metrostav Development. Tato společnost má za sebou celou řadu developerských projektů v Praze, které stejně jako nově vzniklé byty vynikají svým architektonickým zpracováním i užitnou hodnotou a jsou v souladu se životním prostředím. Jejich komerční projekt Palmovka Open Park se stal vítězem v soutěži Best of Realty 2018. Výstavba volně navazuje na již realizované objekty například podél ulice Olgy Havlové a Rixdorfská. Na designovém řešení objektů Na Vackově má pak zásluhy studio MS Architekti.


Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.