• Máte doma a používáte držák na telefon do auta, bezdrátovou nabíječku nebo selfie tyč s tlačítkem?

  2.3.2017 | autor: redakce | sekce: Ostatní

  Zná to bezpochyby každý řidič dopravního prostředku. Jedete někam dál, potřebujete rychle připevnit mobilní telefon na palubní desku, aby fungoval, jako navigace. Usazení do manuálního držáku je však moc pracné, takže musíte zastavit. Časté vypadávání za jízdy je navíc tím nejhorším scénářem.

  magnetický držák na mobilní telefon do auta

  Jestliže se těmto neduhům chcete vyvarovat, pořiďte si magnetický držák na mobilní telefon do auta. Ten vám přináší internetový portál JistýKup.cz. Držák v magnetickém provedení, s nímž se pojí především vysoký komfort a pohodlí při usazení telefonu. Mimo to se jedná o nenápadný doplněk palubní desky.

  Co takhle selfie tyč s tlačítkem?

  Není to samozřejmě jenom výše uvedený magnetický držák do auta, který je možné na tomto e-shopu zakoupit. Produktová nabídka je daleko rozmanitější. Ta uspokojí například ty, jež si na svých výletech a kdykoliv během dne rádi pořizují fotografie sebe sama.

  Selfie tyč s tlačítkem pro mobilní telefon

  Od nynějška může být tato činnost podstatně jednodušší a zábavnější. Dopomůže vám k tomu selfie tyč s tlačítkem. Ta je primárně určena pro telefony iPhone a Android. Skladný doplněk v několika barevných variantách. Pohodlné složení vám zaručí, že se vejde do jakékoliv kapsy.

  Rychlé upevnění, malé rozměry a kvalitní zpracování selfie tyče s tlačítkem osloví každého milovníka skupinových fotek a selfie.

  Bezdrátová nabíječka pro mobilní telefony Qi Wireless

  Nabijte si mobilní telefon bezdrátově

  Nebaví vás neustále připojovat telefon ke klasické nabíječce? Potom se vydejte daleko praktičtější cestou, jíž představuje bezdrátová nabíječka. Telefon položíte na speciální nabíjecí podložku zapojenou do sítě a o vše ostatní se již postará technologie Qi Wireless.

  Nebojte se novodobého pokroku a usnadněte si používání mobilního telefonu. Navštivte internetový e-shop JistýKup.cz, kde máte možnost zakoupit originální a nadčasové příslušenství. Poddejte se unikátním doplňkům a jejich praktickým funkcionalitám, jež vám poslouží kdykoliv během dne.

  Rate this post