• Jaké jsou trendy v obývacích stěnách?

  22.4.2019 | autor: David K. | sekce: Doplňky

  Obývací stěna je nepostradatelnou a velice důležitou součástí našeho obývacího pokoje. Ve své podstatě jde o dominantní prvek takové místnosti, bez něhož bychom si obývák asi jenom stěží dokázali představit. Jestliže právě stojíte před nákupem nové obývací stěny, přinášíme vám několik praktických tipů, a hlavně trendů v této oblasti.

  Začněte například minimalismem

  Vaším odrazovým můstkem při zařizování obýváku se může stát minimalismus. Ne nadarmo se říká, že méně je někdy více. A při pořizování obývací stěny to platí dvojnásob. Dejte přednost vzdušnosti a zaměřujte se spíše na ty nejmenší detaily.

  V rámci současných interiérových trendů jednoznačně vedou přírodní materiály, které předčí jakékoliv další. V jejich případě samozřejmě musíte počítat s trochu vyšší investicí. Snažte se volit takové provedení obývací stěny, které bude cílit na celkovou čistotu a eleganci.

  Hodně populární jsou lesklé materiály, na nichž je ihned na první pohled zřejmá jejich krása a dokonalost. Mezi oblíbené barvy rozhodně patří bílá a černá, o tom není žádných pochyb.

  tookapic / Pixabay

  Nepodceňujte variabilitu

  Jestliže jsme v rámci novodobých trendů zmínili minimalismus, pak bychom neměli opomíjet ani na další důležitou věc. A tou je variabilita. Zapomeňte na velké obývací stěny, s nimi lze sotva pohnout a mají jasně daný tvar. V kurzu jsou totiž modulární obýváky skládající se z mnoha prvků, jež si poskládáte dle vlastní libosti. Taková obývací stěna se posléze stane originálem a bude do nejmenšího detailu odpovídat vašim náročným požadavkům.

  Podlehněte současným trendům při zařizování obývacího pokoje a vytvořte si relaxační prostor, ve kterém se budete cítit opravdu pohodlně, komfortně a dobře. Teprve takový obývák vás nadchne ve všech ohledech a vy s ním budete spokojeni do nejmenšího detailu.

  Jaké jsou trendy v obývacích stěnách?
  5 (100%) 1 vote


Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.