• V módě jsou rohové sedací soupravy. Už ji máte taky?

  30.8.2018 | autor: redakce | sekce: Byt a dům, Inzerce

  V posledních několika letech se do popředí pomalu prodíraly rohové sedací soupravy, které se vyznačují moderním designem, praktičností a pohodlností. Oproti ostatním alternativám se rohové provedení liší tím, že nabízí dostatek prostoru k sezení a využívá prostor v místnosti efektivněji. Vybrat si navíc můžete z nepřeberného množství materiálů, barevných odstínů a velikostí. V následujících řádcích vám představíme několik modelů, které se v obývacím pokoji budou vskutku vyjímat.

  V současné době existuje spousta prodejců nábytku do obývacího pokoje. Jestliže sháníte rozkládací sedací soupravy, podívejte se do bohatého produktového portfolia internetového obchodu LUMAX nábytek. Vybrali jsme pro vás nejzajímavější nabídky z různých cenových relací.

  Rohová sedací souprava Gusto Corner

  Jednou z novinek je rozkládací sedací souprava Gusto Corner, kterou pořídíte v uvedeném e-shopu za 25 000 korun. Disponuje jak úložným prostorem, tak i spací plochou. Obrovskou výhodou je, že si můžete vybrat z mnoha potahových látek, přičemž velice působivá je kombinace hnědé s tmavě žlutou, která perfektně zapadne do obývacího pokoje zařízeného v retro stylu. Sedací souprava je navíc univerzální, a tak je pouze na vás, zda z ní uděláte levou či pravou rohovou variantu. Záleží samozřejmě na dispozicích místnosti.

  Rohová sedací souprava Infinity XL

  Do velkých obývacích pokojů zapadne jako ulitá rohová sedací souprava Infinity XL, která je také rozkládací. Potěší vás polohovací opěrky hlavy, vysouvací úložný prostor a možnost vybrat si z mnoha vzorů látek. Sice vyjde na necelých 33 000 korun, nicméně usadíte na ni i početnější návštěvu.

  Sehnat se dají rohové rozkládací sedačky za různé ceny. V nabídce najdete jak modely za 12 000 korun, tak i za 40 000 korun.

  Rate this post