• Přemýšlíte nad koupí fotopasti? Zkuste českou značku FOXcam

  25.3.2018 | autor: TomasL | sekce: Inzerce, Ostatní

  Rádi byste zajistili ochranu vašeho majetku? Nebo hledáte zařízení, se kterým budete moct pozorovat zvěř ve volné přírodě? V tom případě pro vás ideální řešení symbolizuje fotopast. Toto malé zařízení vás totiž vyjde finančně mnohem výhodněji než propracovaný kamerový systém.

  Užitečné technologie

  Pokud bychom se měli zaměřit na fotopasti FOXcam, určitě bychom měli vypíchnout zejména dvě užitečné technologie. Tou první je technologie FOXraw. Ta zajišťuje, že získané fotografie jsou ostřejší a mají také větší barevnou hloubku. Fotopast navíc krásně vyrovnává i přepaly. Za zmínku stojí i rychlá noční expozice, díky které dochází k významné redukci rozmazání pohybem.

  Druhou zajímavou technologii představuje FOXmove. Ta byla vyvinuta speciálně pro pohybová čidla této značky. Díky ní můžete snadno zachytit pohyb na větší vzdálenost než u konkurenčních modelů.

  A za zmínku stojí i skutečnost, že značka FOXcam plně podporuje alkalické a dobíjecí baterie, se kterými většina ostatních značek má problém.

  Vyberte si svoji fotopast

  Přemýšlíte, jakou FOXcam fotopast si tedy vlastně vybrat? Za zmínku stojí hned dva modely. Prvním z nich je FOXcam RANGER, který vyniká svým poměrem cena/výkon. Tato fotopast se může pochlubit rozlišením 14MPx, HDready videem se zvukovou stopou, funkcí časovače a nekonečné smyčky.

  Pohodlně si také můžete nastavit prodlevu PIR čidla v krátkých krocích, což využijete zejména při zabezpečení vaší nemovitosti. A pomyslnou třešničkou na dortu je malá velikost fotopasti, díky které ji snadno ukryjete.

  Druhý zajímavý model symbolizuje fotopast FOXcam SG880MK-14mHD s GSM/GPRS přenosy. Ta umožňuje provádět přenosy snímků na mobil nebo e-mail s časovačem, a to navíc za plné podpory všech mobilních operátorů. Pyšní se velkým dosahem PIR čidla (18 metrů) a také velkým dosahem IR diod (15 metrů). A potěší i kvalita snímků. Fotografie na e-mail se přenáší v rozlišení 1024×720 bodů.

  Více informací o fotopastech najdete na www.eshop-fotopasti.cz, kde si tyto modely můžete zakoupit.

  Přemýšlíte nad koupí fotopasti? Zkuste českou značku FOXcam
  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.