• Hliníková okna a dveře hrají prim

  19.6.2018 | autor: TomasL | sekce: Byt a dům, Inzerce

  V současné době utratí domácnosti za vytápění neskutečné peníze, přičemž hlavním důvodem je špatná izolace nemovitosti. Pokud tedy nechcete, aby přes zdi, okna a dveře unikalo teplo, oblečte rodinnému domu nový kabát. A nezapomeňte na výměnu oken a dveří.

  Dnešní trh je poměrně rozmanitý. Vybrat si můžete z několika materiálů – plast, dřevo a hliník. Většinou se lidé rozhodují pro plastové provedení, ovšem ani hliníková okna a dveře nejsou k zahození. Vyznačují se mnoha přednostmi, na něž se v následujících řádcích podíváme.

  Hliníková okna spojují výhody dřeva a plastu

  Hliník je charakteristický svou lehkostí, odolností a trvanlivostí. Hliníková okna perfektně odolávají povětrnostním vlivům a teplotním změnám. I když je budete otevírat několikrát denně, ani po několika letech nedojde k jejich poškození či změně tvaru, kdežto plastová okna je nezbytné jednou za čas řádně seřídit, protože plast jako takový neustále pracuje.

  Stejně jako okna, tak i hliníkové dveře zvyšují bezpečnost nemovitosti. Přes hliník se zloděj dostane mnohem hůře než přes plast. V neposlední řadě se hliníková alternativa pyšní dobrou zvukovou a tepelnou izolací.

  Hliník odolává také ohni

  Hliníkové profily odradí snad každého zloděje. V neposlední řadě jsou odolné vůči ohni, a tak se právě z hliníku vyrábí protipožární okna a dveře. Dále materiál symbolizuje nadčasovost a modernost. Dokonale se kombinuje s ostatními materiály, například s dřevem a sklem. Z hliníku se dále vyrábí i schody, nábytek a další součásti domu.

  Jestliže hledáte specialistu na hliníková okna, dveře, střešní světlíky a další prvky, doporučujeme podívat se do pestrého portfolia společnosti PRUNIWERK. Jedná se o ryze českou firmu, která na tuzemském trhu působí mnoho let. Zrealizovala spoustu zakázek a klienti byli s výsledkem práce nadmíru spokojeni.

  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.