• Dřevěný obraz s kalendářem v jednom celku

  4.12.2018 | autor: David K. | sekce: Doplňky, Inzerce

  Konec roku se vždy pojí s jedním procesem, který bude shodný asi ve většině domácností. Spousta lidí si nakupuje kalendáře na nadcházející rok, v tomto případě na rok 2019. Obvykle to končí klasickými trhacími nebo otáčecími kalendáři s nějakým drobným motivem, jež na poličce v domácnosti téměř zaniknou.

  Jestliže v tomto směru chcete okusit něco nového a kreativního, máte samozřejmě možnost. Jsou to dřevěné obrazy. Ty mohou zdobit vaši stěnu a stanou se daleko dominantnějším prvkem nežli klasický kalendář. Nyní možná přemýšlíte o tom, jak ale na takovém obraze budete moci sledovat aktuální a budoucí dny jako v kalendáři? Na to vám právě odpovíme.

  Dřevěné obrazy s odnímatelným kalendářem

  Jak asi můžete sami trochu tušit, součástí takových dřevěných obrazů je i oddělitelný kalendář. Obě části dohromady tvoří velice zajímavý a originální celek. Na stěně se vám bude vyjímat originální obraz na dřevěném podkladu, a ještě k tomu získáte kalendář.

  A co dělat v okamžiku, kdy skončí rok 2019 a kalendář bude již u konce? Pak takové krásné umělecké dílo rozhodně nemusíte vyhazovat. Stačí jen oddělit kalendář od dřevěného obrazu, který bude i nadále zdobit vaši stěnu.

  Tyto originální kalendáře jsou novinkou a výdobytkem jednoho z předních výrobců kalendářů a diářů v České republice. Máte tak záruku vysoké kvality zpracování, jež se pojí i s cenovou dostupností.

  Dřevěné dárky pro blízké

  Obrazy v kombinaci s kalendářem tohoto ražení lze označit za dřevěné dárky. Ty totiž mohou sloužit v okamžiku, kdy chcete obdarovat své blízké. A blížící se Vánoce mohou být tím správným příkladem. Proč vymýšlet nudné a nic neříkající dary, když můžete vsadit na dřevěné obrazy s odnímatelným kalendářem? V tomto případě darujete vlastně dvě věci v jedné. Tak neotálejte a vyberte si působivý kousek z bohaté nabídky.


Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.