• Rozhodněte se pro koupi nového bytu v Praze ještě dnes!

  1.6.2016 | autor: redakce | sekce: Stavba, Inzerce

  Zvažujete koupi nového bytu v Praze? Využijte aktuálních developerských projektů na portále FLATSTORE.cz. Budete tak mít jistotu, že nový byt Praha případně nový dům v Praze vám zajistí prověření pražští developeři. Podle českého statistického úřadu je právě teď v hodný okamžik pro koupi novostavby Praha. Realizované ceny starších i nových bytů v Praze totiž neustále rostou. A je to logické. Nízké sazby hypotečních úvěrů a oživující se ekonomika jsou toho hlavní příčinou. A dá se předpokládat, že situace se hned tak nezmění, spíše naopak – ceny novostaveb v Praze mohou stále narůstat.

  Rodinné bydlení Na Cibulce – možná varianta pro váš nový domov

  FLATSTORE.cz si vám dovoluje představit například nové byty na prodej Praha v projektu rodinné bydlení Na Cibulce. Jedná se o jedinečné a klidné místo v Praze 5 – Košíře, které je zcela obklopeno zelení. Pokud se pro toto bydlení rozhodnete, budete si moci užívat nádherných výhledů jak ze samotného projektu, tak při procházkách po okolí. Bydlení na vás čeká totiž jen pouhých pár metrů od velkého přírodního parku Košíře – Motol a parku Cibulka, kudy protéká i stejnojmenný potok. Samozřejmostí je i velmi dobrá občanská vybavenost včetně dvou mateřských škol, základní školy, Gymnázia, lékaře, motolské nemocnice, obchodů a restaurací. Zvažte proto, zda Praha nové byty právě v této lokalitě, nebude tím pravým, co si pro své bydlení představujete.

  5d71a755f9d4cc079cfe6e582e34444c14640092500203_640x480_ft_80

  Chcete raději nový rodinný dům v Praze? Máte ho mít!

  Píseň, ve které se zpívá, že každý správný chlap by měl zplodit syna, zasadit strom a postavit dům, v dnešní době není již tak realistická, jako tomu bývalo kdysi. Myslím tedy, postavit dům vlastnoručně. Doba se změnila a lidé mají obecně mnohem méně času. Je to dáno tím, že jejich hlavní životní náplní musí být především práce, která jim přináší peníze. A právě za ty si pak mohou svůj vysněný nový rodinný dům v Praze nechat postavit. Nové rodinné domy Praha si můžete prostřednictvím FLATSTORE.cz vybírat z opravdu neotřelé nabídky.

  Rate this post