• Koupelna jako z jiného světa

  26.1.2016 | autor: redakce | sekce: Byt a dům, Inzerce

  Milujete cestování? Určitě i vám se stává, že po návratu z ciziny ještě několik dní nebo týdnu žijete z euforie z daného města či místa? Napadlo vás si pořídit koupelnu ve stylu, který by vám vaše oblíbenou zemi či město připomínal? Inspiraci na zajímavé trendy v koupelnovém nábytku můžete čerpat na specializované internetové stránce, kterou najdete na adrese sapho-koupelny.cz. I vaše koupelna si určitě zaslouží to nejlepší a možnost stát se nejoblíbenější místností ve vašem domově.

  koup retro

  Ve stylu Carmen

  Každý, kdo byl někdy ve svém životě ve Španělsku, má tuto zemi napořád v srdci. Koho by neočarovala španělská kultura, slunce, architektura a lidé? Pokud i vy jste definitivně propadli španělskému kouzlu, rozhodně se vám budou líbit obklady do koupelny s názvem Triana.

  koup trianaPrávě série Triana koketuje s pestrými barvami a dává tak vyniknout zajímavým detailům jako jsou rostlinné motivy a stuhy. Přivezte si z dovolené trochu španělské vášnivosti, radosti ze života a sluníčka v podobě stylové koupelny, která se tak stane doslova balzámem na nervy v hektických dnech.

  Na již zmíněné adrese sapho-koupelny.cz se můžete jednak nechat inspirovat zajímavými designovými koupelnami, tak si zde i celou koupelnu pořídit. Od odkladů do koupelny, až baterie. Vše, co si vaše srdce žádá. Rozhodně nezapomeňte ani na koupelnové doplňky, které dokáží dojem z koupelny dotáhnout do dokonalosti.

  Rate this post