• Když se řekne betonový plot

  1.2.2016 | autor: redakce | sekce: Stavba, Inzerce

  Lidé už si u nás zvykli, že k domu patří plot. Koho by bavilo neustále uklízet pozdravy cizích psů z rohožky před vchodovými dveřmi? S tím vám však žádný domovní alarm nepomůže, proto je dobré instalovat oplocení. Otázkou zůstává, jaký druh si vybrat, k dispozici je jich totiž celá řada.

  Vybíráme plot

  Záleží především na vašich prioritách, pro jaký druh se rozhodnete právě vy. Stále častěji se setkáte s tím, že domy lemují betonové ploty. Také vy máte předsudky, a když se řekne betonový plot, představíte si nevzhlednou nepropustnou zeď z šedého betonu? Tak tomu bylo možná v době, kdy se z betonu stavěly zdi kolem věznic. Běžně používané betonové ploty, to je něco docela jiného.

  PR_Betonoveploty160104

  Jak poznáte betonový plot

  Betonové ploty jsou praktické z mnoha důvodů, velkou výhodou je jejich pevnost, odolnost a zároveň pružnost. Díky tomu nepodléhají zkáze způsobené výkyvy počasí. Betonovému plotu nevadí sníh, mráz ani prudký déšť. Kvalitní český beton stálého složení vyztužený silnými ocelovými armaturami poskytne plotu všechny potřebné vlastnosti. Zatím to však stále vypadá na tu zeď, že? Nebojte se, dostaneme se záhy k tomu, jak plot vypadá.

  Betonový plot je tvořen betonovými dílci, které jsou plné a neprůhledné, to s sebou nese také jeho možné použití jako odhlučňovací stěnu. Skvěle chrání vaše soukromí a vytváří vám bezpečný domov. Funkční stránka plotu je doplněna ještě další výhodou, která spočívá v bezúdržbovosti betonového plotu. Vedle praktických funkcí se betonové oplocení pochlubí také estetickým zpracováním. Betonové ploty se vyrábějí v mnoha různých designech, vybrat si můžete betonový plot v dekoru štípaného kamene, velmi oblíbený je také design cihliček. Stačí si vybrat ještě barvu a tvar zakončení a stylový a zároveň praktický plot je na světě.

  Rate this post