• Příslušenství k bazénům – zastřešení bazénů

  26.5.2015 | autor: David K. | sekce: Bazén

  Pokud vlastníte pouze bazén, máte samozřejmě velice bohaté a široké možnosti v rozšiřování tohoto vodního díla. Na mysli máme zastřešení bazénů nebo příslušenství k bazénům, kterého je opravdu velké množství. Volit můžete z řady doplňků, jež znásobí vaše pohodlí a komfort nebo se postarají o daleko čistší a průzračnější vodu.

  Pojďme se ale podívat na jednotlivé kategorie nebo skupiny výrobků trochu podrobněji.

  Moderní zastřešení bazénů

  Zastřešení bazénů může mít samozřejmě spoustu podob, v závislosti na tom, jakým bazénem disponujete. Pokud vlastníte nadzemní a k tomu ještě nafukovací bazén, je volba v podstatě jednoznačná. Pořídit si můžete zastřešení, které je vystaveno nad povrchem a do určité míry odpovídá konstrukci klasické pergoly.zastreseni bazenu

  Vlastníte-li však bazény zapuštěné, budete si pořizovat spíše plastové a pojezdové zastřešení bazénů, které je na velice profesionální úrovni. Mezi jeho přednosti patří jistě vyšší odolnost, pevnost, luxusnější vzhled, ale také větší pořizovací náklady.

  Jaké zvolit příslušenství k bazénům

  Zaměříte-li se ještě na další příslušenství k bazénům, jímž byste mohli obohatit a ověnčit své dosavadní výrobky, otevírají se vám poměrně neomezené možnosti výběru.

  Mezi zcela typické doplňky totiž patří praktické nerezové schůdky, filtrace, protiproudy, solární ohřevy vody a tepelná čerpadla, podložky, solární plachty, bazénové tyče, teploměry, dávkovače chemie, vysavače, kartáče a mnohé další příslušenství k bazénům.

  Výběr je z tohoto pohledu více, než bohatý a vy si můžete pořídit řadu produktů, jež ulehčí vaši starost a péči o čistotu vody nebo samotný bazén. Nepodceňujte přínosné zastřešení bazénů a řadu nápaditých doplňků, jež vám zkrátka přijdou vhod. Bazény tak mohou nabývat zcela jiných a lepších podob.

  Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: arthur84).

  Rate this post