• Dokonalá souhra luxusního bydlení a přírody, to jsou Vily Chuchle!

  28.4.2019 | autor: redakce | sekce: Inzerce, Ostatní

  Přepych v podobě luxusního domu v metropoli a přesto v dosahu přírody? Říkáte si, že to nejde dohromady? Jde. Právě tohle totiž dokazuje rezidenční projekt Vily Chuchle, který nabízí moderní a luxusně vybavené vily, které jsou nadto zasazeny do prostředí krásné přírody na svahu nad chuchelským dostihovým závodištěm. A právě soulad s přírodou a komfort v podobě maximálního soukromí činí tento developerský projekt ojedinělým a zcela převyšujícím ostatní.

  Atraktivní lokalita Velké Chuchle

  Plánujete pořízení komfortního bydlení v podobě vily v Praze? Čeká vás těžké rozhodování – bydlet v centru rušného dění nebo mít soukromí a klid. Rezidenční projekt Vily Chuchle nabízí obojí.

  Jedinečný projekt vil a domů se nachází přímo ve Velké Chuchli v ulicích Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochničkova. Praha 5, pod kterou Velká Chuchle spadá, je maximálně dostupná z vnitřní Prahy a zcela napojená na linky MHD. Kromě perfektní dopravní dostupnosti je v dosahu veškerá občanská a sociální vybavenost (mateřská a základní škola, zdravotnické zařízení, veterinární klinika, sportoviště).

  Obklopeni přírodou a zelení

  Komplex domů se nachází v zeleném prostředí na severovýchodním svahu u dostihového závodiště, v blízkosti se mimo jiné nachází Chuchelský háj s malou lesní ZOO, přírodní rezervace Homolka nebo o kousek dál chráněná krajinná oblast Český kras se známými vápencovými lomy Malá a Velká Amerika. Pro procházky se psem nebo projížďky na inline bruslích je ideální stezka podél nedaleké Berounky.

  Luxusní bydlení ve vila domech

  Obytný komplex se skládá z více než 30 luxusních vil a za projektem stojí architektonické studio A69 – architekti pod vedením Ing. arch. Borise Redčenkova. Hlavní vizí projektu bylo poskytnout moderní a luxusní bydlení v metropoli, ale současně umožnit propojení s přírodou a zachování soukromí.

  Interiéry uspokojí nejnáročnější klienty, architektům se podařilo vytvořit elegantně laděný vnitřní prostor, který propojili s inteligentními technologiemi a přístroji. K dispozici jsou vily o dispozicích 4+kk až 6+kk, pro dvougenerační bydlení je určen dům s dispozicemi 7+kk & 1+kk. Domy jsou patrové včetně terasy a zahrady, samozřejmostí je garážové stání. Celá zahrada je oplocena pletivem, v pohledové části z ulice jsou pro dostatek soukromí vysázeny habrové keře.

  Dokonalá souhra luxusního bydlení a přírody, to jsou Vily Chuchle!
  5 (100%) 1 vote

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.