• Nástěnné hodiny jako obraz

  7.12.2015 | autor: David K. | sekce: Byt a dům

  Právě originální a nápadité doplňky dělají krásný domov domovem. Prvky, jež mohou nabývat spousty podob a s nimiž se budete cítit dobře a příjemně. Takovým produktem jsou hodiny jako obraz. Ano, praktické a efektivní spojení hodin a nástěnného obrazu, jež tvoří velice propracovaný a kreativní celek.

  Nástěnné hodiny jako obraz, které můžete vkládat do libovolných místností rodinných nebo komerční objektů, protože všude najdou své upotřebení. Jaká ale může být podoba těchto předmětů?

  Moderní hodiny jako obraz

  hodiny jako obrazNástěnné hodiny jako obraz nabývají libovolných tvarů a rozměrů. Nemusí jít pouze o typický čtverec, ale také obdélník nebo kruh. Výjimečností těchto doplňků je právě grafické ztvárnění nejrůznějších témat v pozadí hodin.

  Pořídit si tak můžete oblíbený obraz či dokonce seskupení obrazů, kde jeden z nich bude obohacen o praktické hodiny. Témata jsou v tomto případě pestrá a v podstatě neomezená. Naleznete hodiny jako obraz se ztvárněním lidských postav, měst, zvířat, přírodních unikátů a mnohých dalších vyobrazení.

  Nad pohovkou si tedy můžete umístit například sérii pěti korespondujících obrazů, kdy prostřední z nich bude vybaven praktickými hodinami.

  Podlehněte novodobým bytovým doplňkům

  Snažte se jít v případě zařizování nemovitosti s novodobými trendy. Pořiďte si hodiny jako obraz, které se stanou ikonou a pýchou daného prostoru. Spojte design a praktickou stránkou, kdy vznikne velice osobitý a působivý skvost, jež bude zavěšen na zdi.

  Nástěnné hodiny jako obraz mohou být samozřejmě i velkoformátové, kdy si pořídíte dostatečně viditelný prvek ukazující přesný čas. Podoby současného umění jsou všestranné a právě hodiny jako obraz jsou jednou z nich.

  Obrazové plátno může být navíc pokryto libovolnými prvky, jež utváří zmiňované hodiny, ať už jde o materiály či barvy a tvary.

  Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: dan).

  Rate this post