• Moderní dětská odrážedla pro zahradní radovánky

  1.2.2015 | autor: David K. | sekce: Zahrada

  Udělejte svým dětem radost a pořiďte jim do zahradních prostor nápadité doplňky a kvalitní produkt přinášející spoustu zábavy. Volte v tomto ohledu dětské doplňky, jejichž konstrukční zpracování je dílem americké společnosti Step2.

  Jejím českým zástupcem je firma StepTwo, která dodává bezpočet výrobků rozdílného zaměření. Kromě interiérových hraček, jako jsou kuchyňky nebo domečky, existují také hračky vhodné pro venkovní použití, s nimiž vás nyní seznámíme.

  Originální vozítka pro děti

  Odrážedla patří obecně k nejoblíbenějším hračkám vůbec, ať už jde o chlapce nebo dívky. Navíc, když máte možnost svým ratolestem zakoupit skutečně nadčasová vozítka pro děti odlišného zpracování, barevného provedení, tvaru a velikosti.

  Kromě typicky známé motorky to může být traktor, jehož součástí je dokonce vlek. Populární je však i bugina nebo vozítko pro dvě děti naráz. Do vašeho budoucího výběru určitě zařaďte také sportovní autíčko nebo to, jež bude vybavenou praktikou střechou.

  Plastová pískoviště různého vyhotovení

  piskovisteDěti po zahradě nemusí jen jezdit ve svých nových vozítkách. Tento prostor jim můžete obohatit například o moderní pískoviště, jejichž výrobním materiálem je tvrdý a kvalitní plast. Většina těchto produktů je opatřena estetickým víkem, které zabraňuje jakémukoliv usedání nečistot do písku. Zároveň ho chrání i před deštěm.

  Pískoviště může mít tvar kraba, žáby, hradu nebo herního stolu, u něhož nechybí ani zastřešení nebo vodní plocha.

  StepTwo je zárukou kvalitních hraček

  Léto se blíží nezadržitelným tempem, neotálejte a pořiďte svým dítkám nové hrací doplňky na zahradu. Vsaďte na preciznost zpracování společnosti Step2, s jejímiž výrobky vsázíte na dlouhodobou kvalitu a propracovanost každého detailu.

  Zahradní hračky, ať už jde o vozítka nebo pískoviště, přinesou vždy spoustu radosti a úsměv na tváři.

  Rate this post