• I Plzeň má co nabídnout, aneb dobré adresy v Plzni

  9.7.2015 | autor: redakce | sekce: Byt a dům

  Řešíte možnost bydlení v Plzni, ale záleží Vám na lokalitě? Chcete styl, eleganci, zkrátka dobrou adresu? Vybrali jsme pro Vás hned několik plzeňských míst, kde se Vám bude skvěle bydlet.

  Dobré a svérázné adresy v Plzni

  Zatímco některé čtvrti jsou v Plzni vyhlášené, jako skvělá místa, kde lze bydlet (Bory, Doubravka nebo třeba Slovany) jiné jsou spíše zdrojem rozmíšek mezi příznivci a odpůrci poněkud specifických oblastí (Vinice a Lochotín).  Byty na prodej v Plzni se stejně jako v jiných městech pohybují na škále od sešlých garsonek až po prvotřídně vybavené byty v novostavbách či v rekonstruovaných historických domech.

  Pochopitelně jako všude si za kvalitu a lokalitu připlácíte, nicméně co se týče ideální kombinace místa, vybavenosti a kvality života, tak takových míst najdete v Plzni docela dost a některá i v centru města.

  PL201507081132059058656787DA44F1F64FC1257E7C00365E66

  Skvělé bydlení v Paláci Ehrlich

  Jednu z nejprestižnějších adres nabízí Palác Ehrlich, který se nachází přímo v historické zástavbě a disponuje moderně zařízenými byty v Plzni. Devítipatrová budova je k nalezení přímo uprostřed zelených Šafaříkových sadů, jen doslova pár minut od náměstí Republiky. Díky tomu najdete v jeho okolí jak veškerou občanskou vybavenost, tak i zeleň a samozřejmě i nezbytné obchody.

  V paláci samotném najdete byty všech velikostí – od garsonek až po veliké byty 5+kk, a to včetně reprezentativních mezonetů s balkonem nebo terasou, takže si případní nájemci či majitelé užijí krásného výhledu na historické centrum či Anglické nábřeží. O bezpečnost nájemníků se stará 24 hodinová recepce v přízemí.

  Stejně jako ve zbytku ČR i prodej bytů v Plzni má stále rostoucí tendenci, takže zajímavé investiční byty o menších rozměrech z nabídek realitních kanceláří, jako je plzeňská realitní kancelář Pubec, rychle mizí. Pokud ovšem zvažujete investice do větších bytů, můžete ještě nějaký čas bez problému vyčkávat a vybírat. U 3+1 a menších začíná platit, že kdo dřív přijde, ten dříve kupuje.

  Rate this post