• Originalita a dokonalost v každém návrhu

  4.9.2013 | autor: redakce | sekce: Byt a dům

  Pokud chcete mít ve Vaší firmě, nebo u Vás doma dokonale sladěný interiér, podívejte se na stránky pwinterier.cz  Společnost PW interiér byla založena v roce 2006 s cílem poskytovat komplexní služby v oblasti navrhování, výroby a realizace interiérů a exteriérů. Její odborné zkušenosti pracovního kolektivu firmy navazují na získanou dosavadní dlouholetou praxi v této oblasti.

  PW interiér pro Vás navrhneme bytové interiéry, komerční prostory a také firemní prostory a kanceláře. Do všech realizací dodává výrobky od významných tuzemských a zahraničních dodavatelů. Pro maximální spokojenost svých zákazníků navrhuje firma pro interiéry nábytek na míru, aby vyhověla požadavkům i od těch nejnáročnějších klientů.

  pwinterier.cz

  Pokud máte zájem o design interiéru, návrhy kanceláří, návrh prodejních stánků, návrh výstavních stánků, realizace kanceláří, nebo návrh interiérů Olomouc, je Pw interiér tou správnou volbou.

  PW interiér pro Vás navrhneme bytové interiéry, komerční prostory a také firemní prostory a kanceláře. Za dobu působení svého realizovala široké spektrum interiérů a exteriérů v soukromém, firemním i veřejném sektoru.

  Rate this post