• obyvaci pokoj

  Vitrážové tyče: Získejte záclony bez nutnosti cokoliv vrtat

  25.1.2022 | autor: David K. | sekce: Byt a dům, Inzerce

  Přemýšlíte o tom, že byste si pro svůj interiér pořídili záclony? Nemáte však v úmyslu cokoliv vrtat do zdi a spíše hledáte alternativní způsob pro uchycení záclony. Podívejte se s námi, kam se hodí vitrážové tyče.

  Do kavárny i domů

  Vitrážové tyče jsou skvělou možností, jak si pořídit garnýže, které nemusíte nikam napevno přivrtávat. Tento způsob se osvědčuje nejen v restauracích a kavárnách, ale také v domácnostech. Máte tak jistotu, že je váš prostor dokonale zabydlen a ozdoben. Navíc záclona nabízí dostatek soukromí a zanechává prostor oddělený od vnějšího světa. Máte tak nejen pohodu, ale také krásnou ozdobu do místnosti.

  Nastavitelná délka

  Tuto vlastnost vitrážových tyčí si skutečně zamilujete. Většina z nich se totiž dá nastavit tak, aby vyhovovala různé délce okna. Vitrážová teleskopická tyč se tak snadno přizpůsobí rozměrům přímo vašeho konkrétního okna.

  Drží a nepustí

  A jak se vlastně vitrážová tyč upevňuje? Zcela jednoduše. Samolepicí držáky naleznete již v základu balení. Stačí tak pouze umýt okno a nechat je vysušit. Poté již můžete přejít k instalaci a garnýž si umístit přesně podle vašich představ. Je jen na vás, jak garnýže umístíte. Většinou se upevňují přímo na plastová okna.

  Rada hoteliérů

  Vitrážové tyče si oblíbili nejen majitelé kaváren, kde si přejí pro své hosty pohodlí a soukromí, ale také hoteliéři. S tímto typem garnýže si nemusíte ani vy v případě vašeho domova dělat jakoukoliv starost s údržbou. Stačí při výměně záclony otřít vitrážovou tyč vlhkým hadříkem, a máte hotovo. Materiál dále nemusíte nijak ošetřovat.

  Vitrážové tyče se skvěle uplatňují v restauratérství i hotelnictví. V poslední době si je ale stále více pořizují i jednotlivci, kteří si nepřejí složité vrtání do zdí svých příbytků. Tímto způsobem získáte snadno garnýž, kterou nemusíte do zdi vůbec připevňovat.

  Rate this post