• Vaša voľba – realizácia luxusných interiérov na mieru

  30.4.2016 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  Interier48 je interiérové štúdio, ktoré sa zameriava na návrhy a realizáciu luxusných interiétov a kuchýň, interiérový design podľa najnovších trendov, skrátka bytový design v modernom pojatí. Pokiaľ patríte medzi náročných klientov, určite vás bude zaujímať realizácia luxusných kuchýň v spolupráci s vyhlásenými výrobcami. Medzi týchto výrobcov patria napríklad firmy Leicht, Next125, Schüller a ďalšie.

  Luxusný nábytok

  Samozrejmosťou je aj výroba luxusného nábytku. Uvidíte, že sa oplatí vsadiť na naozajstnú kvalitu a skúsenosť návrhárov tejto spoločnosti. Po vytvorení návrhu firma tento návrh konzultuje s klientom, aby došlo k ideálnej súhre a spokojnosti každého klienta aj dodávateľa.

  Nová luxusná kuchyňa a kúpeľňa čakajú aj na vás

  Realizácie kuchýň idú väčšinou ruka v ruke s realizáciou luxusných kúpeľní. Aj vaša nová kúpeľňa môže byť realizovaná presne podľa vašich predstáv. Každý prvok a každý nábytkový kúsok, na ktorom sa dohodnete s profesionálmi zo štúdia Interier48 rozžiaria váš domov alebo pracovné prostredie. Neváhajte teda a spojte sa s tými, ktorí vedia, ako sa také luxusné kúpeľne, luxusné kuchyne, luxusné interiéry a luxusný nábytok tvoria.

  Rate this post