• Jak změnit vzhled interiéru bez zbytečně rozsáhlé rekonstrukce?

  30.7.2015 | autor: redakce | sekce: Rekonstrukce

  Zdá se vám interiér vašeho bydlení již okoukaný a působí staře a nemoderně. Nejedná se o nic nestandardního. Je prokázáno, že většině majitelů domů a bytů vzhled interiéru po třech letech zevšední, začne připadat nudný, nemoderní a mnohdy i zastaralý. Naštěstí řešení tohoto problému nemusí znamenat důkladnou rekonstrukci s investicemi několika desítek tisíc korun. Stačí pár jednoduchých kroků a dokonce nemusíte ani měnit nábytek a jeho postavení.

  Změnit nebo obnovit vzhled nábytku

  Nábytek a jeho vzhled hraje ve vybavení domácností velmi podstatnou roli. Už po pár letech ale může ztrácet svůj půvab. To ale neznamená, že by se musel okamžitě měnit. Investice do nákupu nábytku je vysoká. V mnoha případech stačí jen obnovit jeho původní krásu. Pokud se například jedná o masivní nábytek, tak vhodně zvolené laky nebo lazury dokáží zázraky. A změnit vzhled místnosti mohou i detaily, jako je barva dveří nebo zárubní. Pro tyto natěračské práce se rozhodně vyplatí kontaktovat odborníky.

  modernibyt.eu_fixservis_cz_01

  Nová malba na stěnách udělá sama naprosto odlišnou místnost

  Velké změny ve vzhledu místnosti pak dosáhnete zejména, když se pustíte do malování pokojů. Malování se řadí také mezi jednodušší způsoby rekonstrukce bytů, i když pro dokonalé odvedení prací je zapotřebí maximální přesnost a znalost veškerých malířských trendů. A jaké vlastně v současnosti jsou malířské trendy? To se můžete dozvědět v tomto článku.

  modernibyt.eu_fixservis_cz_02

  Malování je většinou spojené i s množstvím přípravných a opravných prací

  Bohužel samotný proces výmalby pokojů není tak snadný, jak by se mohlo na první pohled zdát. Ze všeho nejdříve je zapotřebí vyklidit místnost a zajistit vybavení proti poškození. Pak přichází na řadu škrábání starých barev, výsprava prasklin a odřenin, štukování, broušení štuku, penetrování a teprve poté samotné malování. A jestli chcete dokonalý výsledek, je zapotřebí dokonale přesné odvedení prací a spousta času. V dnešní době je času málo a touha po dokonalosti je stále větší. Právě proto práce stále častěji svěřujeme specializovaným malířům pokojů, kteří vše zajistí. Prohlédněte si sami, jak vypadá ceník malířských prací.

  Rate this post