• pension

  Hledáte levné bydlení?

  9.5.2021 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  Navštivte krásný český penzion v Rakousku ve Schladmingu. Tato oblast Štýrska vás okouzlí nejen svojí krásnou a rozmanitou krajinou.

  Ubytování Schladming

  Pokud vyrazíte na dovolenou do Rakouska, konkrétně do oblasti Štýrska, určitě se máte na co těšit. Jedná se o druhou největší spolkovou zemi Rakouska, a tudíž nabízí spoustu možností v oblasti turistiky, sportu i poznávání historických památek.

  Schladming – skvělý výchozí bod pro podnikání výletů

  Oblíbený prázdninový region Schladming vás nadchne nejen svojí perfektní výchozí pozicí pro podnikání různých výletů do okolí. Oslní vás i svými krásami přírody a venkovským stylem. Obdivovat tak můžete třeba pohoří Schladminger Tauern.

  Ubytujte se v příjemném českém pensionu

  Přemýšlíte nad vhodným místem k ubytování v této oblíbené a atraktivní lokalitě? Na výběr máte z dlouhé řady hotelů, penzionů, apartmánů a dalších ubytovacích zařízení. Co takhle zůstat tak trochu i doma a ubytovat se v ryze českém penzionu? Pokud si pro váš pobyt ve Štýrsku zvolíte stylový český penzion v Rakousku, určitě vaší volby nebudete litovat. Ubytování Schladming je oblíbené nejen pro svoji příznivou polohu, ale také pro příjemnou a rodinnou atmosféru.

  pension

  Nabízené služby

  K vašemu pobytu si můžete objednat polopenzi nebo snídaně. Přímo v pensionu se nachází restaurace, kde na vás čekají bohaté švédské stoly i teplé večeře. Pokud jste lyžaři, pak jistě v zimně oceníte možnost odvozu mikrobusem ke svahu nebo skibusu a zpět.

  Ubytovat se můžete v některém z dvoulůžkových pokojů, z nichž v některých je možnost až 2 přistýlek pro děti. K dispozici je i jeden třílůžkový pokoj. Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, televizí a ve většině případů i balkónem s krásným výhledem do okolí.

  Užijte si v pensionu příjemnou relaxaci

  Po náročné túře nebo lyžování vám přijde vhod možnost relaxace. A tu budete mít přímo v penzionu. Ve wellness centru si můžete odpočinek třeba ve finské sauně nebo se otužit v cedrové kádi.

  Rate this post