• CNC stroje s mnoha možnostmi nastavení

  19.1.2021 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  CNC soustružnická centra jsou dnes běžnou součástí moderní průmyslové výroby. Oceňována je na nich především přesnost a plně automatický provoz.

  CNC stroje s mnoha možnostmi nastavení

  Zcela automatický proces výroby bez nutnosti většího zásahu obsluhy nabízejí moderní CNC stroje. Obsluha těchto strojů spočívá pouze ve vkládání a vyjímání obráběných polotovarů. Pro své kvalitní vlastnosti, ke kterým patří především přesnost, jsou tyto obráběcí stroje využívané v mnoha průmyslových oborech.

  • Mezi nejtužší frézovací centra patří CNC vertikální frézovací centra řady VMC a SV. Tyto stroje vynikají zejména vynikajícím zatížením pracovního stolu pro možnost obrábění extrémně těžkých obrobků. Další výhodou je rozměr pracovního stolu 1800 x 1000 mm a pojezdem osy Y 1100 mm.

  SL série nabízí možnost vysoce výkonných CNC horizontálních soustružnických center s možností protivřeten, hnaných nástrojů, hydraulických lunet, C osy a X osy.

  • V HT sérii najdete multifunkční, vysoce výkonná CNC horizontální soustružnická centra s možností protivřeten, 2 nástrojových hlav, hydraulických lunet, C osy a Y osy.

  ST série je určena pro větší průměry. Jedná se o velice výkonná a velmi tuhá CNC horizontální soustružnická centra s možností nastavení velikosti vřetena a délky obrábění, hnaných nástrojů, hydraulických lunet, C osy a Y osy.

  sl

  Vysoce výkonné stroje

  V nabídce jsou i velmi tuhá CNC horizontální soustružnická centra GT série. Jedná se o vysoce výkonné stroje pro velké průměry, s velkým průchodem skrz vřeteno s možností nastavení velikosti vřetena a délky obrábění, hnaných nástrojů, hydraulických lunet, C osy a Y osy.

  • Horizontální soustruh LC série je vysoce výkonný a určený pro extra velké průměry (2 m) i délky (20 m). Disponuje velkým průchodem skrz vřeteno s možností nastavení velikosti vřeteny a délky obrábění, brousících hlav, hnaných nástrojů, hydraulických lunet, C osy a X osy.

  Veškeré CNC horizontální soustruhy disponují řídícími systémy Fanuc nebo Siemens. Tyto ověření výrobci jsou zárukou kvality.