• zrcadlo byt

  Volba toho správného zrcadla závisí na mnoha věcech

  26.10.2020 | autor: David K. | sekce: Doplňky

  Zrcadlo je praktickým doplňkem interiéru. Zároveň může přinášet jistý styl, eleganci a dokonce extravaganci. Ať už se rozhodnete umístit zrcadlo do jakékoliv místnosti své domácnosti, měli byste vědět, podle čeho výsledný model zvolit.

  Určitě si dávejte pozor na to, aby bylo kolem zrcadla dostatek světa a vy jste se viděli. Někdy mohou právě zrcadla přispět k tomu, že s nimi opticky zvětšíte prostor dané místnosti. K tomu slouží například zrcadlové obklady. Výjimkou není ani zrcadlo s úložným prostorem, integrovaným osvětlením a vytápěním.

  Jaké jsou typy zrcadel?

  Vaším odrazovým můstkem se stane to, jaký typ zrcadla si zvolíte. Základem všeho jsou nástěnná zrcadla, která je možné připevnit buď prostřednictvím držáků a čeká vás tedy vrtání nebo dáte přednost druhé variantě. Tu představuje lepení.

  zrcadlo byt

  Kapitolou samou o sobě jsou zrcadla volně stojící. Ty se umísťují především do ložnic, kde se po převlečení do denního outfitu můžete podívat, jak vypadáte v celé své kráse. Zakoupit lze také zrcadla kosmetická nebo stolní. Ty končí obvykle na toaletní stolcích a využívají je především dámy.

  Neopomínejte na výsledný výhled

  Ať už umístíte zrcadlo kamkoliv, myslete na to, že může pojit roli praktickou s tou estetickou. Zjednodušeně řečeno, může mít nápaditý rám. Tou nejlevnější variantou jsou pochopitelně zrcadla bez rámů nebo jenom se základním plastovým rámem. Daleko originálnější a vkusnější už jsou výrobky s dřevěným rámem. V jejich případě si však dávejte pozor, jestli vůbec můžete zrcadlo použít v koupelně, kde je větší vlhkost a ta by mohla škodit dřevu.

  Pakliže dáváte přednost spíše industriálnímu vzhledu, můžete investovat do kovových rámů, které ovšem nabývají na své hmotnost. I s tím je třeba počítat. Jak můžete vidět, při výběru zrcadla se meze rozhodně nekladou a na své si přijde opravdu každý.

  Rate this post