• cincink

  Vše, co potřebujete zařídit a vědět o realitách najdete na jednom portálu

  10.10.2019 | autor: Kateřina M. | sekce: Financování, Inzerce

  Prodáváte nemovitost, kupujete ji nebo se na to teprve chystáte a hledáte předem informace či všechny potřebné služby? Aby byla vaše práce snazší, nabízí CINCINK vše prakticky a přehledně na jednom místě. Pojďte se podívat, jak snadný může být prodej nemovitosti bez realitky díky chytrému partnerovi, jakým je CINCINK.

  Vše na jednom místě

  Odvážný projekt CINCINK si dal za úkol zjednodušit a zpřehlednit prodej nemovitostí. Vše, co potřebujete, najdete prakticky na jednom místě. Můžete zde podat inzerát na nemovitost a to zcela zdarma. Na portálu najdete celou řadu užitečných informací i rad a uvidíte, že CINCINK vysvětlí do detailu, jak prodej nemovitosti bez realitky probíhá a najednou vám to již nepřijde jako nezvládnutelný problém a ještě ušetříte na provizích. Na portálu rovnou najdete nabídku služeb, které budete při realizaci prodeje potřebovat. Nechybí samozřejmě ani pomoc s hypotékou a to jak s jejím vyřízením, tak srovnáním pomocí kalkulačky, abyste našli tu nejvýhodnější nabídky. Za projektem CINCINK stojí silný partner Komerční banka. Jedná se o spolehlivou službu. Ta šetří čas i peníze. Ukážeme v čem vám například může pomoci.

  cincink

  Právní služby

  Jedním z největších strachů lidí, kteří prodávají a kupují nemovitost, je nedostatečné právní ošetření. Stává se, že sepsaná smlouva neobsahuje všechny náležitosti či že je postavena jednostranně výhodně, což se stává dokonce ve 40 % případů. Abyste takovým problémům předešli, nabízí CINCINK právní služby, které vám poradí a pomohou se správností a férovostí smluv. Pokud potřebujete z oblasti práva s čímkoliv pomoci, odborníci z CINCINK jsou tu pro vás. Ti zajistí vše od konzultace až po reálnou podobu smlouvy.

  Daňový poradce

  Další překážkou může být například daňová povinnost. S tím opět pomůže CINCINK. Využijte nejen poradenství, ale také daňové zpracování odborníkem. Budete tak mít jistotu, že vše proběhalo správně a včas. Zároveň ušetříte čas s vyplňováním i peníze – zkušenému daňovému poradci se až 95 % případů podaří vyjednat výjimku pro nutnost doložení znaleckého posudku, který stojí nemalou částku.

  Inzerce nemovitosti

  Portál CINCINK nejenže nabízí možnost podat inzerát zdarma, ale ještě jej pomůže vhodně sestavit. Textace prodejního inzerátu člověkem se zkušenostmi v realitách i v marketingu zajistí, že bude vaše nabídka fakticky správná, bude obsahovat všechny důležité parametry a zároveň zaujme potenciální kupce. Atraktivita je v případě nabídek tím nejdůležitějším faktorem, protože rozhoduje o úspěchu. K tomu také patří nafocení od profesionálního fotografa, aby interiér i exteriér působil dobře. Mezi další služby patří vizualizace interiéru nebo 3D plánek nemovitosti.

  Rate this post