• Hypotéka na družstevní byt

  8.7.2019 | autor: redakce | sekce: Financování, Inzerce

   

  Mnoho klientů se stále ptá, jestli je možná hypotéka na družstevní byt. My jim s radostí oznamujeme, že v naší společnosti něco takového je možné. Ano, jako všechno ostatní, i zde jsou jasně daná určitá pravidla. Nejsnazší je to v případě, pokud ručíte nějakou jinou nemovitostí, pak si můžete vzít úvěr a ručit nemovitostí, kterou dáte do zástavy a koupit si za peníze podíl z vlastnictví, pokud Vám jej družstvo nabídlo k odkoupení.

  Bydlení podle svých vlastních představ

  Družstevní byty jsou stále velice oblíbené. Jsou daleko levnější než běžné byty, přitom jsou stejně velké a skýtají i všechny ostatní výhody. V dnešní době můžete narazit i na typy moderně zrekonstruované, s krásnou velkou kuchyní nebo obrovskou ložnicí. Existují v menší i větší podobě. Mohou mít několik pokojů nebo mít jeden či dva. Opravdu v tomto ohledu je z čeho vybírat. Navíc si můžete odkoupit podíl a byt pak připadne do vašeho vlastnictví, ovšem právě odkoupení podílu není tak snadné, když ještě bydlení není vaše, takže na takovéto bydlení většinou banky peníze nepůjčují a úvěry neposkytují. Jedná se o složitější typ úvěru, proto jej banky většinou nenabízejí. Některé jsou velice levné, a to například pokud jde o starší typy, které jsou připravené k rekonstrukci. Díky tomu si můžete vybudovat své vlastní obydlí podle svých představ. Vytvořte si domácnost k obrazu svému, ani rekonstrukce bychom se nebáli.

  Pro všechny případy, koupě družstevního bytu i koupě například „obyčejného“ bytu, je pro vás připravená nebankovní hypotéka. Z té můžete využít peníze jakýmkoliv způsobem. Americké nebankovní hypotéky jsou velice výhodné, mají nastavenou dlouho dobu splatnosti až na 30 let a nízkou úrokovou sazbu, která může zůstat neměnná po celou dobu splácení. Navíc jsou zde garantovány i nízké měsíční splátky společně s nízkou úrokovou sazbou. Využijte všech těchto výhod. Tolerujeme nízké příjmy i záznamy v registrech.