• Domácí pekárny

  14.1.2019 | autor: David K. | sekce: Doplňky

  Domácí pekárny jsou hitem současné doby. Lidé mají čím dál větší tendenci konzumovat potraviny zdravé, ale i takové, o jejichž obsahu mohou do nejmenšího detailu rozhodovat. Pokud si tedy nechcete kupovat chleba, o jehož složení toho moc nevíce, udělejte si svůj, který bude do posledního drobečku odpovídat vašim chutím a potřebám.

  Vyberte si vhodnou pekárnu

  Kvalitní domácí pekárny jsou dnes již běžně dostupným sortimentem na trhu. Nabývat mohou nejrůznějších vzhledů, ale také technických parametrů. A právě na ty byste si měli dávat co největší pozor, respektive musíte znát alespoň ty nejhlavnější.

  Vaším odrazovým můstkem se musí stát kapacita nádoby, v níž se bude připravovat chleba. Obvykle jde o nádoby s minimálním objemem od 1 kilogramu a více. S přehledem pak narazíte i na domácí pekárny, které mají kapacitu až 2 kilogramy. To se hodí v případě, že chcete vyrábět velké chleby pro celou rodinu.

  O důkladném promíchání chlebové směsi vypovídá počet hnětacích háků. I když můžete zakoupit spoustu pekáren s jedním hákem, volte raději variantu s dvěma hnětacími háky. A jak je to s přidruženými programy a bonusy navíc? Vhod by vám mohla přijít například tato výbava.

  • Přehledný displej, na kterém uvidíte vše potřebné
  • Možnost odloženého startu
  • Program pro bezlepkové pečení

  Couleur / Pixabay

  Příkon a hlučnost

  Zapomínat byste neměli ani na příkon, respektive výkon domácí pekárny. Od něj se do jisté míry odvíjí rychlost přípravy chleba a to, že pekárna s hnětením dané směsi nebude mít žádné problémy. Pokud si budete chleba připravovat v místnosti, kde by vás tento proces mohl rušit, můžete při výběru nové domácí pekárny přihlížet také k celkové hlučnosti tohoto přístroje.

  Poznejte lahodnou chuť opravdového domácího chleba, k čemuž vám bez větších nesnází dopomůže kvalitní domácí pekárna.

  Ohodnoťte článek


Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.