• V Pražské Michli vás čeká krásný život

  11.9.2018 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  Nové byty v Michli nabízejí vrcholné podmínky pro skvělý život. V moderní rezidenci Hadovitá je zkrátka všechno. Tolik potřebný klid, zábava a příjemná příroda v okolí. Možná vás překvapí zajímavý kontrast moderních domů a vesnického centra Michle. To k této části Prahy 4 neodmyslitelně patří.

  Nová rezidence Hadovitá

  Nejnovější byty v Praze 4 vznikají na Michelské stráni, jež působí velmi majestátně. Jméno „Hadovitá“ získala ulice díky svému klikatému tvaru. O svůj volný čas se tu bát nemusíte. V okolí se nacházejí možnosti pro spoustu skvělých aktivit. S rodinou můžete vyrazit například do několika obchodních centrech. To největší OC Chodov se nachází jen 10 minut autem od rezidence. Dalším oblíbeným místem je fitness a wellness centrum v jednom – Balance Club Brumlovka.

  Samozřejmostí je také přistavěné MHD.

  Praha 4 – Historie i kultura

  Co je v Praze 4 zajímavého? Kultura a historie! Stala se tu dokonce jedna nechvalná události českých dějin. V místním Kunratickém lese se dozvěděl o husitských útocích na Prahu Václav IV a následně tu také zemřel na mrtvici. V současnosti se les využívá nejčastěji k rekreaci, k niž tu jsou k dispozici cyklistické a turistické trasy. A to jak označené tak neoznačené. V lese se také nachází Mini Zoo, jež je oblíbená mezi dětmi.

  Historickou budovou Prahy 4 je bezesporu Chodovská tvrz, proslulá svým okrouhlým tvarem. Je to také významný kulturní bod v okolí. Na tomto místě stojí již od 13. století. Má za sebou jeden těžký požár a tolik potřebnou rekonstrukci, jež proběhla v 90. letech 20. století.

  Navštivte webové stránky https://www.rezidencehadovita.cz/, kde o životě v Michli zjistíte více informací.


Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.