• Sviťte s led osvětlení a ušetříte

  1.3.2016 | autor: redakce | sekce: Energie, Inzerce

  Už vás nebaví stále platit nepříjemně vysoké částky za vaše vyúčtování elektřiny? Rozhodněte se pro změnu v podobě led osvětlení. Dostane se vám jednak výrazné finanční úspory a jednak elegantního a vkusného doplňku do vašeho interiéru.

  Led žárovky – účinná finanční úspora

  Základem led osvětlení jsou led žárovky. Svůj boj proti klasickým žárovkám vyhrávají zejména díky vysoce nižší spotřebě a tedy možnosti ušetření. Zároveň disponují vyšší účinností, která je znatelně vyšší nežli 10 – 15 % u klasických žárovek. Zároveň nabízí různé odstíny světla, můžete sis tak vytvořit studené či teplé světlo, dle toho, do jakého prostoru led žárovku plánujete umístit.

  Investice, která se vyplatí

  ML-312.055.99.0_1Vybrat si můžete z pěti druhů patic: E14, E27, GU5, GU3 a GU10. Vaše nová úsporná žárovka tak padne do většiny používaných svítidel. Když jsme hovořili o peněžité úspoře, není nízká spotřeba energie jedinou předností. Ať již led žárovku umístíte do obývacího pokoje, koupelny, chodby či kuchyně, můžete se těšit na několikanásobně vyšší výdrž, nežli tomu bývá u klasických žárovek. Led žárovka dokáže svítit až 25 000 hodin, čímž se vyšší počáteční investice stane něčím, co se opravdu vyplatí.

  Elegantní doplněk interiéru

  Zajímavou alternativou k led žárovkám jsou led pásky. Jedná se o velmi snadno aplikovatelné praktické pásky, které lze umístit jak do interiéru, tak i do vnějších prostor. Na první pohled zjistíte, že jsou velice elegantní. Skvěle mohou doplnit vzhled jakéhokoliv prostoru, dokáží pozdvihnout jeho atmosféru na úplně nový level. Prodávají se v několika různých barvách.

  Velmi důležitým atributem je stupeň ochranného krytí. Zvolit si můžete z pěti variant dle toho, hodláte-li led pásek umístit do bezpečného interiéru či jej vystavíte vlhku a zimě ve venkovním prostředí.