• Nejmodernější bezpečnostní systémy od Kelcomu

  6.4.2016 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  Zabezpečovací systémy všeho druhu jsou v dnešní společnosti skloňovány ve všech pádech. Být na pozoru a dostatečně si hlídat svůj majetek je víceméně nezbytnou povinností. Velkým pomocníkem vám v tomto mohou být zabezpečovací systémy, o kterých si můžete více informací zjistit na specializovaném webu, který najdete na adrese kelcom-sc.cz. Právě zde se můžete seznámit s veškerými možnými zabezpečovacími systémy, které jsou na současném trhu k dostání.

  Kamerový systém

  Osvědčeným prvkem v zabezpečovacích systémech jsou bezpečnostní kamery. Slouží ke sledování pro vás nejdůležitějších míst daného objektu (domu, podniku atd.) a samozřejmě také jeho okolí. Díky kamerovému systému můžete tak mít naprostý přehled o tom, co se kde děje a můžete tak dostatečně rychle reagovat. Navíc většina kamer pořizuje také záznam, což rozhodně oceníte například při řešení pojistných událostí a také v některých případech při soudních sporech. Kamery se umisťují na konkrétně vytipované místa, která se zjistí pomocí speciálních zkoušek. Samozřejmě se podmínky umístění kamer přizpůsobují také tomu, jak velký úhel, který kamera bude zabírat, zákazník chce mít.

  Požární signalizace

  sirenajpgOheň je skvělý sluha, ale velmi zlý pán. V případě, že vám oheň nečekaně přeroste přes hlavu, nemáte moc možností, co dělat. Ovšem pokud jste byli předtím zodpovědní a mysleli jste při zařizování domu, bytu či firmy na elektrickou požární signalizaci, můžete si víceméně oddychnout. Jaké výhody má tedy elektrická požární signalizace? V první řadě je její velkou výhodou to, že může hrozbě požáru efektivně zabránit. Její primární funkcí je to, že detekuje kouř či zvýšené teplo, což je počáteční signál při zárodku požáru. V případě, že požární signalizace zaznamená možnou hrozbu, dá to dostatečně hlasitě najevo a tím vás včas varuje.

  V případě, že se chcete více dozvědět o možných zabezpečovacích systémech, můžete tak učinit na specializovaném internetovém webu, který najdete na adrese kelcom-sc.cz.

  Rate this post