• Komín z nerezu pro každý dům

  31.1.2016 | autor: redakce | sekce: Rekonstrukce, Inzerce

  Vytápění je systém, který potřebuje každá domácnost. Rozhodnete-li se pro spalování plynu či dokonce tuhých paliv, budete potřebovat také vybudovat systém odvodu spalin. Vzhledem k trendu, který dnes převládá na trhu a sice tomu, že stále více lidí volí nejraději topení tuhými palivy díky ceně i ekologii, neustále roste potřeba budovat komíny z kvalitních trvanlivých materiálů. Univerzálním komínem využitelným pro všechny druhy vytápění je nerezový komín.

  Když zvolíte kvalitu

  Nerezové komíny jsou na Komíny-nerez.cz k dostání jako celý set nebo po jednotlivých dílech. To je velká výhoda pro každého, kdo potřebuje komín na míru. Komín z nerezu lze libovolně sestavit podle potřeb konkrétního domu. Zároveň fakt, že jde o stavebnicový systém, usnadňuje jakoukoli manipulaci i samotnou montáž komínu. Výhodou je v tomto případě také nízká hmotnost nerezové oceli. Montáž samotného komínu je rychlá a snadná, přispívá k tomu také nízká hmotnost jednotlivých dílů z nerezové oceli. Nerezová ocel má celou řadu výhod, mezi které patří odolnost vůči extrémním teplotám, vlhkosti a také působení chemických látek. Proto mají také komíny z nerezu velmi dlouhou životnost.

  Bourat či nebourat?

  Nerezové komíny můžete využít jako komínové vložky do stávajícího komínu nebo jako samostatné komíny. Pro samostatné využití jsou zejména vhodné izolované nerezové komíny, které se skládají ze dvou plášťů z nerezové oceli, mezi které je vložena vrstva tepelně izolační vaty. Proto i když komín odvádí spaliny o vysokých teplotách, o povrch nerezového komínu se nepopálíte. Nerezové komíny jsou ale také jednoplášťové, které se využívají především jako komínové vložky. Internetový obchod Komíny-nerez.cz nabízí nejrůznější druhy, provedení i průměry nerezových komínů, najdete zde komínové vložky z nerezové oceli, izolované nerezové komíny i speciální hybridní komíny s nerezovým pláštěm a keramickou vložkou.