• Kde LED světla sehnat?

  29.9.2016 | autor: redakce | sekce: Doplňky, Inzerce

  Pokud chcete využít veškerých výhod, které z použití LED žárovek plynou, navštivte při svém brouzdání internetem ledsviti.cz, kde se vám dostane širokého výběru a okamžité expedice vámi vybraného zboží. LED osvětlení je právem titulováno jako světlo budoucnosti, udělejte tak svůj krok kupředu i vy.

  Barva LED světla

  Od většiny klasických žárovek jsme zvyklí na známou žlutou barvu. LED zářivky se vyrábějí v různých variantách, z nichž každá vyzařuje jiný odstín světla. Nejčastější volbou zákazníků je teplé bílé světlo, které zabezpečuje útulnost interiéru a působí přirozeně a nedráždivě. Opakem jsou poté denní a studené tepelné odstíny, používané zejména v průmyslových objektech a na venkovních prostranstvích. S LED svítidly si však můžete užít i zajímavější barvy. Například LED pásky, které často fungují jako dekorativní prvek, nabízejí krásné barevné odstíny.

  Jaká LED svítidla existují?

  Sortiment LED osvětlení je velmi široký. Začít můžeme u běžného použití v domácnostech, kde se můžeme setkat například s LED lustry. Pro práci, ať už v dílně, na zahradě či v profesionální výrobní hale, jsou skvělé LED pracovní světla. Důkaz, že moderní technologie mohou následovat i ti, kteří rozhodují o veřejném blahu, představuje přítomnost LED veřejného osvětlení v mnoha městech po celé České republice.

  Velmi populární jsou LED pásky. Ty mají kromě poskytování světla také druhotný účel. Slouží také jako designový prvek. V kombinaci se správnou instalací a použitím dálkového ovladače můžete snadno měnit barvu jednotlivých zářivek a tím ti vzhled místnosti a její náladu.

  Rate this post