• Zmodernizované půdní vestavby Praha

  16.6.2015 | autor: David K. | sekce: Byt a dům, Rekonstrukce, Stavba

  Vlastníte půdní prostory v Praze, které dlouhodobě nevyužíváte a ty pouze chátrají? Stávají se z vašich půd nepřehledná a nepořádkem překypující skladiště? Ať už pro vás platí jakákoliv z uvedených situací či některá podobná, existujte lukrativní a zajímavé řešení.

  Je to prodej půdních prostor. Ten lze realizovat ve spojení s firmou Půdy real, s.r.o. – Půdy Praha. Profesionální a dlouhodobě úspěšný subjekt okupují developerský a stavební trh. Společnost, která od vás půdní prostory vykoupí a utvoří z nich moderní a vznešené bydlení.

  Jak probíhá odkup půdních prostor?

  Vše je velice jednoduché. Vy na straně jedné, jako vlastník nevzhledné půdy bytového domu. Zmiňovaná firma na straně druhé, jako realizátor stavebních prací a především subjekt, jež od vás vykoupí nevyužívané půdy a zbaví vás nepříjemného břímě.

  Tím však celý obchod nekončí, nýbrž teprve začíná. Finance z prodeje půdní vestavby nejsou jediným obohacením, jehož se dočkáte. V závislosti na velikosti půdy vám firma Půdy Praha zajistí následovné.

  • Rekonstrukce střechy a komínů
  • Vybudování nového a moderního výtahu
  • Obměna původního vedení plynu
  • Výměny oken a balkonových dveří, jak u bytových jednotek, tak u společných prostor
  • Oprava fasády

  Ano, to je obvyklá součást prodeje půdních bytů realizovaná na té nejvyšší úrovni.

  Půdní vestavby vám přinesou mnohé…

  Pakliže vás zajímají, jak mohou vypadat dokončené bytové jednotky pod taktovkou této společnosti, podívejte se na půdní byty. Ty jsou prezentovány na webových stránkách tohoto developerského specialisty. Máte záruku, že ve vašem činžovním domě vyrostou přepychové a luxusní byty s vysokým standardem.

  Pro vás to budou hlavně peníze, které obdržíte za prodej půdních prostor a nový vzhled celé nemovitosti, jež se promítá do její další a bezproblémové životnosti. K příjemným faktorům mnohdy patří i úspora drahocenného času. Ten nemusí majitelé věnovat odklízení hromadícího se nepořádku na půdách a jejich náročnému spravování.

  Vlastníte-li půdní prostory Praha od cca 200 m2 výše, určitě neváhejte a oslovte tohoto odborníka, jenž vám nabídne velice lukrativní spolupráci pro obě strany.

  Ostatně v případě úspěšné dohody se nemusíte zabývat ani těmi nejmenšími detaily.

  • Stavební povolení a vyřizování všech administračních záležitostí
  • Úklid po stavebních pracích, včetně likvidace jakéhokoliv odpadu a suti
  • Potřebné revize

  pudypraha

  Půdy Praha, které vás ohromí

  Stojíte-li na druhé pomyslné hranici a jste občanem, jenž naopak shání půdní byty pro trvalé žití, bude vám i v tomto ohledu nápomocna společnost Půdy real, s.r.o. – půdy Praha. Její realitní portfolio dokončených projektů hovoří za vše.

  Vybírat si lze z lukrativních činžovních domů ve vyhledávaných lokalitách, v jejichž blízkosti se povětšinou nachází bohaté občanské zázemí pro děti i dospělé, pestrá síť městské hromadné dopravy a spousta zelených ploch.

  Pakliže bychom v prezentaci této firmy měli být co nejkonkrétnější, ideálně, pokud navštívíte online portál http://www.pudypraha.cz, kde se vám dostane řádného popisu jednotlivých projektů. Půdní vestavby nabízené za bezkonkurenčních cenových podmínek, které si ihned oblíbí jak běžní občané, tak ti, jež dbají na maximální luxus.

  Bydlení v půdních bytech sebou přináší určitý rezidenční nadstandard. Ten je povětšinou spjat s aplikováním špičkových výrobních materiálů, originálními doplňky, bezkonkurenčním výhledem po okolí a celkově propracovaným životním prostředím.

  Ať už vás zajímá prodej půdních prostor z pohledu majitele nemovitosti nebo potenciálního zájemce o bydlení, vždy se spolehněte na uvedeného odborníka s dlouholetými zkušenostmi.