• Nízkoenergetické dřevostavby na klíč

  9.2.2015 | autor: David K. | sekce: Byt a dům

  Útulné a moderní bydlení v dnešní době již dávno nesouvisí pouze s celkovým vzhledem stavby, i když jde o velice důležitý faktor. Lidé stále více přihlížejí k pořizovací ceně rodinného domu a především k pozdějším nákladům na provoz domácnosti.

  Důkazem toho jsou montované dřevostavby, jejichž primárním výrobním materiálem jsou přírodní suroviny. Objekty pyšnící se dostatečnou izolací a celkovou skladbou jednotlivých částí, včetně odvětrání, které se stará o zajištění ekonomické a zdravého životního prostředí.

  Montované domy a jejich přednosti

  montovane-drevostavbyS výše uvedenými klady samozřejmě souvisí i ostatní výhody moderní dřevostavby na klíč. Je to například protipožární vlastnost a zároveň dosti příjemná protihluková ochrana. Díky principu sestavení montovaných domů lze očekávat i případnou variabilitu a možnost změny některých prvků.

  I když jde o dřevostavby, jsou z pohledu interiéru či exteriéru v podstatě k nerozpoznání od zděných příbytků.

  • Možnost volby venkovní fasády nebo vnitřní malby
  • Minimální údržba montovaného objektu
  • Dlouhá životnost stavebního materiálu

  Hledáte-li nízkoenergetické domy na celý život, obracejte se pouze na odborníky na tento segment. Ty vám zajistí komfortní bydlení v přiměřeném nadstandardu.

  Kdo vám vyrobí montované dřevostavby?

  Vsadit byste měli na společnost ALFAHAUS, která patří k dlouhodobě prověřeným specialistům, jež si zakládají na preciznosti a maximální funkčnosti svých produktů.

  Zvolit můžete montované domy z bohatého produktového portfolia, u nichž máte výhodu v tom, že jejich realizace proběhne po dovezení materiálu v řádu několika dnů. Váš sen o skutečném a moderním bydlení tak může být otázkou velice krátkého času.

  Oslovte odborníky na tento segment a dopřejte si profesionálního přístupu a zajímavých cen. ALFAHAUS vám vyhoví ve všech ohledech.