• Mytí oken bez námahy

  31.3.2015 | autor: DavidK | sekce: Byt a dům

  Umývání zašpiněných oken v domácích prostorách není jistě nic příjemného. Jen málokterá žena se těší na tyto povinnosti, navíc, když se musí trápit s dokonalým vysušením umytých oken. Proces, při němž vznikají šmouhy, a je velkou zátěží pro silné nervy.

  Tento nepopulární úklid však může mít zcela jinou podobu, kterou přináší vysavač oken od společnosti Vileda. Novinka od Viledy, s pomocí níž můžete na výše uvedený úkon velice rychle zapomenout. A jak bude vypadat mytí oken po zakoupení produktu Vileda Windomatic?

  Elektrický čistič oken

  V první řadě si musíte uvědomit, že jde o elektricky poháněnou novinku. Lehký a snadno ovladatelný nástroj v podobě trochu větší stěrky na okna.

  Při jeho používání dochází k praktickému vysávání vody z oken, a to do poslední kapičky. Díky tomu máte jistotu, že okna umyjete nejenom rychleji, ale také bez zbytečných šmouh a kapek.

  viledaMytí oken od Viledy sebou přináší hned několik pozitiv.

  • Dostatečná sací síla v celé délce stěrky
  • Flexibilní hlavice se přizpůsobí do správného úhlu
  • Praktická gumová lišta dokonale přilne k povrchu

  Vysavač oken si poradí s jakoukoliv skleněnou plochou a to ve velice krátkém čase.

  Vysavač oken za bezkonkurenční cenu na trhu

  Na jedno nabití tohoto moderního přístroje umyjete okna o celkové ploše až 60 m2. Špinavá voda se nasáva do integrovaný nádobky s objemem 100 ml, ktorou lze kdykoliv vylít a mýt v myčce na nádobí. Povzneste mytí oken na mnohem vyšší úroveň.

  Navštívíte-li internetový portál www.vileda.cz, sami se můžete o přednostech tohoto produktu přesvědčit na vlastní kůži. Podívejte se na praktické video, jak se s robotickým čističem oken zachází a obratem si ho objednejte.

  Úklid tohoto typu se pro vás stane úsměvnou záležitostí. Činností, do níž se po dlouhé době pustíte s vervou a s nadšením. Pakliže tomu nevěříte, okuste nové možnosti mytí oken a spolehněte se na prověřenou kvalitu výrobku Vileda.

  Mytí oken bez námahy
  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.