• Chcete si pořídit párty stan na zahradu? Poradíme vám

  15.1.2021 | autor: redakce | sekce: Zahrada, Inzerce

  Chystáte narozeninovou oslavu na zahradě, ovšem obáváte se nepříznivého počasí? Potřebujete prodejní stánek na veletrh? V takových případech vám přijdou vhod stany s nůžkovým systémem, které vás ochrání před deštěm i sluncem. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké možnosti máte k dispozici.

  Využití stanů je vskutku všestranné. Slouží jako prodejní přenosné stánky, neboť jsou reprezentativní. S klidným svědomím poslouží jako párty stan na zahradu, a tak si pod ním vytvoříte příjemné posezení. Během oslavy vás pak nepřekvapí ani ostré slunce, ani nepříjemný déšť.

  Jaké varianty stanů jsou k dostání?

  ebbdbbStany se rozdělují podle toho, z jakého materiálu je vyrobena konstrukce. Stejně tak jsou ještě kategorie podle rozměrů. Nejčastěji se setkáte s rozměry 2×2 m, 3×2 m, 3×3 m, 4,5×3 m a 6×3 m. Co se barevnosti týče, plachta včetně bočních plachet mohou být červené, žluté, modré, bílé, zelené i černé.

  Hexagonové stany

  Pro výrobu hexagonového stanu se používají hliníkové šestihranné profily. Prodejní stánek je tak perfektně pevný a stabilní. Střecha je nepromokavá, o což se stará použitý polyester. Plachta je odolná vůči větru a zvládnou klidně i vítr s nárazem 40 kilometrů za hodinu. Stan se dodává zabalený, a tak je jeho přeprava jednoduchá. S montáží si neuděláte příliš starostí, je snadná.

  Hliníkové stany

  Další skupinou jsou hliníkové stany z čtyřhranného profilu. I u tohoto modelu je střecha z polyesteru, takže reklamní stánek je nepromokavý. Odolnost vůči větru je o něco nižší, přičemž při dobrém kotvení zvládne v nárazech až 30 kilometrů za hodinu.

  Ocelové stany

  Jestliže preferujete nízkou pořizovací cenu, vhodnou volbou jsou ocelové stany, které jsou však příliš těžké a podléhají korozi v okamžiku, kdy se naruší nástřik.

  Tak neváhejte a investujte do kvalitního stanu. Vyberte si na expodum.cz.