• Posílají vás do Háje? Zabydlete se v něm, zblednou závistí!

  28.5.2019 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  Hledání ideálního bydlení v Praze je martyrium. Najdete pěkný byt, ale nevyhovuje vám okolí. V ucházející lokalitě zase není k mání žádný byt v novostavbě… Jak ven z bludného kruhu? Máte-li ve svém okolí někoho, kdo se zajímá o aktuální dění na pražském realitním trhu, obraťte se na něj. Pokud má rozum, pošle vás do Háje. Přesněji do Malého Háje – bytového projektu, který roste na pomezí klidných Dolních Měcholup a o něco rušnějších Štěrbohol.

  Za kvalitní bydlení ručí renomovaný developer

  Nové byty jsou nedostatkovým zbožím a těch výjimečných je jako šafránu. Ale když se za bytový projekt postaví zkušený developer se zvučným jménem, výsledek nemůže dopadnout špatně. Nejinak je tomu v případě Malého Háje. Byty v Praze 10 staví česká společnost FINEP, která si za mnohé projekty právem vysloužila nejedno prestižní ocenění. Kromě titulů ze soutěže Best of Realty také Developer roku.

  Okolí si zamilujete

  Byty v Malém Háji se nesou ve vysokém standardu, který je pro reality od FINEPu typický. Zřejmě nemá smysl vyzdvihovat praktické uspořádání, vzdušnost a další pozitiva – tyto vlastnosti ostatně nároční zájemci o moderní bydlení očekávají. Co však developer přímo ovlivnit nemůže, je úroveň bezprostředního okolí bytových domů. Ani u tohoto projektu ovšem neminul cíl – opět zvolil výjimečné prostředí s velmi dobrou občanskou vybaveností a bezproblémovým dopravním spojením s centrem metropole.

  Poblíž Malého Háje se nachází zbrusu nový sportovní areál s více účelovou sportovní, nová cyklostezka a v neposlední řadě Golf Hostivař a přírodní park Hrušov. Nakupovat lze v nedalekých superarketech Lidl či Iceland i v blízkém obchodním centru Europark Štěrboholy. Nechybí ani mateřská a základní škola a přímo v jednom z bytových domů se nachází stylová kavárna Café malý háj, kadeřnictví a holičství Studio Fly.

  Pokud vás prodej bytů Praha opravdu zajímá, přečtěte si o bytovém projektu Malý Háj více na www.finep.cz.


Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.