• IKEA – bohatý výběr nábytku

  29.4.2014 | autor: David K. | sekce: Byt a dům

  Švédskou návrhářskou firmu IKEA není třeba asi komukoliv zdlouhavě představovat. Každý, kdo alespoň jednou řešil vybavení svého vnitřního interiéru, narazil na produkty tohoto světově populárního výrobce, který sází především na kreativitu a nízkou cenu.

  Bytové doplňky různých podob, jejichž upotřebení je možné v libovolném typu místnosti, od ložnic, přes pracovny, dětské pokoje, komory, až po obývací pokoje a kuchyně. Na IKEA.cz lze ostatně shlédnout řadu moderních výrobků, které jsou následně prezentovány v několika showroomech ve velkých městech České republiky.

  IKEA pobočky – Praha, Brno, Ostrava

  Telefoní číslo: 848 848 848

  Otvírací doba: 9.00 – 21.30 hod.

  • IKEA pobočka Praha – Černý most – adresa: Chlumecká 664/10, 198 00 Praha 9–Černý Most
  • IKEA pobočka Praha – Zličín – adresa: Skandinávská 1, 155 00 Praha 5-Zličín
  • IKEA pobočka Brno – adresa: Skandinávská 4, 619 00 Brno-Dolní Heršpice
  • IKEA pobočka Ostrava – adresa: Rudná ul. 110, 700 30 Ostrava – Zábřeh

  Nápaditá tvorba designérů

  ikea logoIKEA (Praha, Brno a Ostrava) je oblíbená především díky osobitým a výjimečným produktům, které v běžných obchodech s nábytkem či domácími potřebami jednoduše nepořídíte. Není se ostatně čemu divit, protože pod většinou nabízeného sortimentu jsou podepsáni uznávaní designéři a návrháři, jež přináší netradiční vzhled a snadné upotřebení.

  Kromě bohatého výběru v IKEA, je to i ona zmiňovaná cena, která je taktéž odlišným elementem oproti konkurenčním výrobkům. Celou domácnost lze tak vybavit za rozumné peníze, při dosažení výsledné kvality.

  ikeaMimochodem, ne nadarmo jsou návštěvníky IKEA také studenti a mladí lidé, kteří chtějí za málo peněz, hodně muziky.

  Katalog IKEA 2014

  Společnost IKEA každoročně vydává nový katalog IKEA 2014, v jehož útrobách je prezentováno hned několik desítek vnitřních interiérů, jež jsou poskládány z nabízeného sortimentu tohoto výrobce a prodejce.

  Získat tak lze velice snadnou inspiraci pro moderní bydlení a zároveň víte, kde všechny vystavené dekorace, nábytek, obrazy a podobné věci zakoupit. Využít lze jak IKEA Praha, IKEA Brno, IKEA Ostrava, tak jiných poboček, kde je možné vidět zboží na vlastní oči.

  IKEA – chytře řešený domov

  Popusťte uzdu fantazii při zařizování domácnosti či kancelářských prostor. Nechte se inspirovat sortimentem, který je vystaven v IKEA v Praze, Brně i Ostravě či v dalších obchodních domech a utvořte si bydlení v osobitém stylu. Vnitřní prostory, jejichž podoba bude originální, kreativní a ekonomicky dostupná.

  family_cardV rámci IKEA.cz můžete navíc získat i řadu dalších přínosných služeb, mezi které patří například možnost nákupu dárkové karty nebo finanční služby. Pro rodiny je připraven program IKEA FAMILY, případně lze nabízené zboží prohlížet v mobilním telefonu.

  praktickým plánovačem vnitřního interiéru od švédského nábytkářského giganta, docílíte příjemné, komfortní a pohodlné domácnosti dle svých přání. Jděte s dobou a volte originálně navržené dekorace a doplňky, jež rozjasní jakýkoliv interiér.

  Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: photostock).

  Rate this post
  Klíčová slova: , , , ,