• Jaké jsou možnosti zastrašení pro auto?

  23.4.2018 | autor: DavidK | sekce: Stavba

  Je vám líto nechávat svůj vůz venku za jakéhokoliv počasí? Vadí vám, když na něj prší, opírají se do něj silné sluneční paprsky nebo dokonce hrozí přívalové kroupy? Všechny tyto starosti můžete vypustit z hlavy v okamžiku kdy si pořídíte vhodné zastřešení pro auto. To lze totiž řešit hned několika možnými způsoby.

  Levné zastřešení pro auto

  Variantou číslo jedna jsou plachtové garáže. Ty se skládají z pevné ocelové konstrukce a jsou přetaženy kvalitní a tvrdou plachtou s dlouhou životností. Tento typ garážového stání má obvykle tvar klasického hangáru, díky čemuž je zajištěn rychlý odvod vody z plachty pryč.

  Jestliže vám takové provedení nebude vyhovovat především z pohledu designu, máte jistě na výběr. Mezi cenově dostupnější patří kryté přístřešky na auto zhotovené ze dřeva. Jde o alternativu klasické dřevěné pergoly jen s tím rozdílem, že pod čtyřmi trámy se střechou bude stát vaše auto. Toto elegantnější řešení lze navíc dovybavit také praktickými boky.

  Kvalitnější zastřešení vozu

  Pokud vám nevadí investovat do nové garáže více peněz, zvolte si tu plechové. Ty jsou velice oblíbené díky svojí mobilitě. V jejich prospěch hovoří určitě odolnost, pevnost a možnost vytvoření většího vnitřního prostoru.

  Tou nejdražší verzí je samozřejmě zděné garážové stání. Vysoká investice je však vykoupena řadou příjemných kladů. Mezi ně patří rozhodně dlouhověkost, maximální bezpečnostní ochrana nejenom před nepříznivým počasím, ale také před zloději. Tuto stavbu zároveň můžete ladit podle své nemovitosti nebo do značné míry rozhodovat o jejím celkovém půdorysu a rozměrech. Výjimkou není ani zděná garáž s podkrovím, kde si budete moci vytvořit příjemný a útulný koutek.

  Možností zastřešení auta je více než dost, takže stačí zvolit jen vámi vyhovující variantu v odpovídající ceně.

  Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: akiraone).

  Jaké jsou možnosti zastrašení pro auto?
  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.