• Luxusní bydlení v Praze může mít několik podob!

  25.6.2013 | autor: redakce | sekce: Ostatní

  Pokud chcete bydlet v Praze, nemusíte se spokojit jen tak s něčím. Současná doba totiž nahrává developerským společnostem, které se snaží nabídnout to nejlepší. Neustále proto probíhají výstavby moderních bytových domů, jejichž provedení uspokojí i ty nejnáročnější. Díky nim je možné získat luxusní byty i za poměrně nízkou cenu. Jaké jsou současné možnosti?

  S nabídkou luxusu přichází Sekyra Group Real Estate

  Jednou z nejvýznamnějších developerských společností současnosti je Sekyra Group Real Estate, která realizuje své projekty na území České republiky i Slovenska a na trhu působí již více než 18 let. V současné době se zaměřuje především na výstavbu nových bytů na území hlavního města Prahy, které příjemně překvapují dispozičním řešením i volbou atraktivní lokality, v níž se nacházejí. Sekyra Group může i díky tomu nabídnout luxusní byty hned v několika různých provedeních.

  sekyragroup-01

  Vinohrady v různých provedeních

  Sekyra Group nabízí luxusní možnosti bydlení v lokalitě Praha Vinohrady, která patří k nejžádanějším. Je to dáno především její skvělou polohou v centru města ale i krásou samotného místa. V této lokalitě nabízí Sekyra Group hned několik zajímavých možností luxusního bydlení a to v rámci projektu Rezidence Korunní. Rezidence Korunní je unikátní komplex novostaveb, který potěší především svým moderním pojetím. V komplexu se nachází nejen bytové jednotky, které splní vaše nejnáročnější přání ale také prostorné ateliéry.

  Boulevard, Villa či Industrial – ohromují svým řešením

  Rezidence Korunní se dělí na tři části – Boulevard, Villa a Industrial. Jedná se o luxusní byty v Praze 10 v různém provedení. Boulevard je název pro severní část komplexu. Tvoří ji osmipatrový bytový dům s balkony. Byty v něm jsou prostorné a moderně řešené. Upoutá na nich i krásný výhled na Strašnice, Bohdalec, Vršovice, Nusle, Pankrác i samotné Vinohrady. Villa je označení pro východní a jižní část Rezidence Korunní. Toto místo je přímo stvořené pro milovníky luxusního bydlení a elegance, protože právě takové byty v této části jsou. Poslední část – Industrial sousedí se stávajícím bytovým projektem Korunní dvůr (tuto část projektu si oblíbily již mnohé celebrity). Bydlení zde ocení zejména vyznavači moderního bydlení. Industrial se totiž vyznačuje unikátním pojetím nadstandardního bydlení – jako jsou např. hliníková okna a kovové zárubně.

  sekyragroup-02

  Nevyplácí se čekat

  O nabídku luxusního bydlení od Sekyra Group je velký zájem. Pokud i vy v současné době hledáte místo, kde žít moderně a luxusně, začněte jednat – prodej bytů Praha byl totiž již zahájen.

  Rate this post